Dołącz do osób,

Które zainwestowały w swoją przyszłość
i rozpoczęły naukę online

  • ucz się od ekspertów

    w danej dziedzinie

  • rozwijaj swoje

    kompetencje

  • zdobywaj wiedzę

    popartą certyfikatem

O nas

Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe AKADEMIA PROFESJI w Elblągu jest placówką szkoleniową, która umożliwia każdemu zdobycie nowych umiejętności w prosty i wygodny sposób. Oferujemy szkolenia i warsztaty stacjonarne oraz kursy on-line.

Naszą główną działalnością jest realizacja szkoleń gastronomicznych na terenie całej Polski. Współpracujemy z trenerami i szkoleniowcami posiadającymi kierunkowe wykształcenie, doświadczenie zawodowe, bogatą wiedzę z zakresu tworzonego kursu oraz akredytację VCC co daje gwarancję przekazania najwyższej jakości informacji.

Wspólnie staramy się aby kursy i szkolenia były ciekawe, a kursanci otrzymali maksymalną ilość stale aktualizowanej wiedzy. Dzięki opiniom uczestników naszych kursów stale doskonalimy nasz warsztat i zmieniamy się na lepsze.

 

Co daje Ci ukończenie kursu w naszej firmie?

• Ukończenie kursu to dożywotnia i najlepsza inwestycja w siebie (formalnie potwierdzona dokumentem tj. otrzymują Państwo zaświadczenie wystawione przez firmę szkoleniową widniejącą w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych).


• Umożliwi Ci perspektywę rozwoju zawodowego, możliwości podwyższenia kwalifikacji.


• Ukończenie szkoleń może być pomocne w uzyskaniu dofinansowania z instytucji publicznych pozwalających na otwarcie własnej działalności gospodarczej.


• Materiały szkoleniowe – uczestnicy szkoleń otrzymują fachowo opracowane materiały edukacyjne

Po ukończeniu kursu otrzymują Państwo certyfikat - wzór poniżej

 

opinie naszych zadowolonych klientów

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat na Polityka prywatności